Kleebised

Ettevõtte logo ja andmetega kleebis on hea moodus oma toodete märgistamiseks. Kleebisega saab katta vaateakna ning sõiduautogi. Kleebiseid valmistame neljas erinevas tehnoloogias:Tahad eristuda? Telli KRISTALLKLEEBIS! Veel kristallkleebistest pilte.
Kristall- ehk mullikleebis ehk 3D-kleebis - klee
bis kaetakse spetsiaalse materjaliga, mis lisab kleebisele ruumilisuse efekti - kleebise pind jääb kumer. Tänu pikale elueale ning säilivusele sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Kristallkleebist saab valmistada erinevates suurustes ning igasuguse kujuga! Uuri lähemalt ning küsi pakkumist: info @ trykikeskus.ee. Hinnapäringu tegemiseks võite kasutada ka meie online hinnapäringu vormi.

Kleebiste näidised
Loading images
Loading images
autokleebis1 autokleebis2 dekoorkleebis eestivapp fleep-kristall2 kleebis plotteris kriittahvlimaterjal kristall-lipud kristallkleebis-peegelkuld mahulisedlogokleebised657 otsevaade-5stiihiat pehmedv6tmehoidjad657 plotterloikus seebikleebised siirdeteibiga-kleebissymbol teinevaade-5stiihiat tooteetiketid-berrichi657 varvitunnusekleebised

Erinevate tööde jaoks kasutame erinevaid kleebised vastavalt kasutuas valdkonnale. Näiteks tavalised kirjad viitadel ja akendel valmistame Avery 500 seeria kleebisest (vaata värvikaarti siit).

Tavalisemad autokleebised keskpikaks kasutamiseks värvilised 3 aastase ja must-valge 5 aastase vastupidavus soovitame Mactac 8200 seeria kleebisedi (vaata värvikaarti siit).

Lisaks Avery kleebistele kasutame igapäevaselt 3M, MACTAC, METAMARK ja CREATIVE firmade kleebismaterjale.

LOE KLEEBISMATERJALIDE KOHTA TEHNILIST JUTTU SIIT.